پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403

معرفی برگزیدگان پنجمین کنفرانس اینترنت اشیاء

برگزیدگان پنجمین کنفرانس بین‌المللی «اینترنت اشیاء و کاربردها» که به صورت آنلاین در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود، معرفی شدند.

رساله دکتری فرهاد عقیلی با راهنمایی دکتر حمید ملا تحت عنوان «احراز اصالت انرژی کارا برای اشیاء با منابع محدود در شبکه های اینترنت اشیاء پزشکی» در بخش رساله دکتری برتر انتخاب شد.

همچنین پایان نامه سروش امیدوار طهرانی با راهنمایی دکتر محمدحسین یغمایی مقدم تحت عنوان «تشخیص ناهنجاری در جریان داده انداگیری های هوشمند شبکه برق» در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد برتر  انتخاب شد و پایان نامه کارشناسی ارشد زهرا تگریان با راهنمایی دکتر بهروز شاهقلی تحت عنوان «مدیریت دسترسی توده ای در ارتباطات ماشین به ماشین» نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش مقاله برتر کاربردی، مقاله مهندسی و تجزیه و تحلیل داده های کلان و جریانی در اینترنت اشیاء صنعتی از سینا صمدزاده اتحادی با راهنمایی دکتر محمد حسین یغمایی مقدم برگزیده شد. همچنین مقاله برتر از لحاظ محتوای علمی، مقاله حسین غفاریان با راهنمایی علیرضا صادقی نسب انتخاب شد.

دکتر آزاده محمدی نیز به عنوان داور برتر این دوره از کنفرانس برگزیده شد.

ششمین کنفرانس اینترنت اشیاء (کنفرانس ۲۰۲۲) در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، پنجمین کنفرانس بین‌المللی «اینترنت اشیاء و کاربردها» با محورهای «فناوری‌های مرتبط با اینترنت اشیا»، «سرویس‌ها و کاربردهای اینترنت اشیاء»، «اینترنت اشیا و رایانش»، «اینترنت اشیا و علوم داده‌ها»، «امنیت اینترنت اشیا و حریم خصوصی»، «شهر هوشمند» و «اینترنت اشیاء صنعتی» با پنج سخنرانی کلیدی و شش نشست ارائه مقاله و یک میزگرد به مدت دو روز آغاز به کار کرد.

میزگرد تخصصی «تحول دیجیتال در صنعت، از پژوهش تا اجرا» و چهار کارگاه با عناوین «امنیت در کارخانه‌های هوشمند در مسیر تحول دیجیتال»، «بررسی مدل های کسب و کاری جدید صنعت ۴ و الزامات فنی پشتیبان مدل ها در IIOT»، «اینترنت اشیاء در شبکه هوشمند برق؛ از استانداردها تا بازار محصولات» و «اینترنت اشیاء؛ تیم سازی، توسعه محصول و ورود به بازار» در حاشیه این کنفرانس آنلاین برگزار می‌شود.

۱۴۶ مقاله به دبیرخانه پنجمین دوره کنفرانس ارسال شد که ۵۳ مقاله پس از نظر کمیته داوری پذیرش شده‌اند. داوری مقالات با مشارکت ۱۴۰ داور از ۲۳ دانشگاه انجام شد که برای هر مقاله سه نفر داوری انجام دادند.

درباره admin

دوباره چک کن

موفقیت پس از خواندن این کتابها!

به گزارش ایسنا بنابر اعلام بامبو ، موفقیت و ثروت برای بسیاری از افراد آرزویی دست نیافتنی است اما با قدم گذاشتن در مسیر درست آسان و ساده خواهد شد. در این مطلب بهترین کتاب‌های موفقیت و ثروت را معرفی می کنیم که می‌توانند به شما در این مسیر ثروتمند شدن کمک بسیار زیادی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *