یکشنبه 31 تیر 1403

شبکه اجتماعی کمدا، حامی کسب و کار های خانگی و مشاغل کوچک خانم‌ها

این روزها با دنیایی از ارتباطات مجازی؛ داشتن یک کسب و کار شخصی نوپا برای هیچ‌کس دور از ذهن نیست و می‌توان گفت یک رویای در دسترس هر کسی است که آرزوی آن را در دل دارد.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام اپلیکیشن کُمُدا، در همین راستا کُمُدا که یک شبکه اجتماعی خرید و فروش است هم این فرصت را برای همه راحت‌تر کرده است. در ادامه می‌توانید با این شبکه اجتماعی خرید و فروش بیشتر آشنا شوید:

کُمُدا را بشناسیم:

کُمُدا شبکه‌ اجتماعی خرید و فروش و ارتباط با هم‌ سلیقه‌هاست. این استارتاپ فعالیت خود را از تابستان ۹۶ به صورت رسمی و با دغدغه‌های محیط‌ زیست‌ دوست، در حوزه‌ی فشن آغاز کرد. در پایان سال 98، تعداد 10کامیونیتی جدید بر پایه‌ی کتاب، لوازم خانه و آشپزخانه، خوراکی، بازی و سرگرمی، کودک و سیسمونی، دکوریجات، ورزشی، لوازم پت، کوه‌نوردی و سفر نیز در این پلتفرم شکل گرفت و تا امروز بیش از ۳میلیون آیتم با این موضوع‌ها در اپلیکیشن کُمُدا آپلود شده است.

دوست پیدا کن و کسب و کارت را بزرگ کن:

با استفاده از اپلیکیشن کمدا می‌توانید در یک محیط دوستانه و امن کنار کسانی که هم‌سلیقه شما هستند، خرید و فروش داشته باشید. کُمُدا شبکه‌ اجتماعی خرید و فروش با هم‌سلیقه‌ها است که با استفاده از آن به راحتی امکان تعامل با اعضایی که سبک زندگی یکسانی با شما دارند از سراسر ایران فراهم شده است. 

با صفر درصد کمیسیون؛ خرید و فروش کن:

یکی از باورنکردنی‌ترین مزیت‌های خرید و فروش در اپلیکیشن کُمُدا، صفر درصد بودن کمیسیون آن است و این صفر درصد بودن چه برای فروشنده و چه خریدار صدق می‌کند، همین مزیت فضا را برای نوپایان عرصه کسب و کار حمایتی کرده تا همه خانم‌هایی که قصد راه‌اندازی و بزرگ کردن کسب و کار خودشان را دارند به راحتی در این شبکه‌ اجتماعی حضور پیدا کنند و قیمت‌ها به منصفانه‌ ترین حالت ممکن در جریان باشد.

کسب‌وکارت را راه‌اندازی کن و ارتقا بده:

خبر خوب اینکه این شبکه اجتماعی با رویکرد حمایتی خود امکانی به نام بیزکلاب را در صفحه‌ی اول اپلیکیشن فراهم کرده که کمد (پروفایل) کسب‌وکارها و مشاغل خانگی کوچک در معرض دید جامعه 1میلیونی این اپلیکیشن نمایش داده می‌شوند. در این بستر همه خانم‌ها با هر سطح درآمدی، استعداد و مهارت هنری می‌توانند کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و با کمک بیزکلاب آن را رشد بدهند و به درآمدزایی برسند.

از هنرهای دستی تا انواع خوراکی‌های خانگی اینجاست:

تنوع در این شبکه اجتماعی خرید فروش به نحوی است که می‌توان با یک جست‌و جو ساده بین کامیونیتی‌های اصلی مثل (شیک و پیک، بیوتی میوتی، کتاب‌خور، خونه‌مونه، خوشمزه‌ها، دکوریجات، مارکوپولو و …)، هر چیزی که می‌خواهید را پیدا کنید و گویی که در یک مرکز خرید یا پاساژ در حال قدم زدن هستید و چشم‌هایتان به رنگ و تنوع اجناس متعجب‌ خواهد شد.

ابراز احساسات و به اشتراک گذاشتن تجربیات:

تا به حال به اشتراگ گذاشتن تجربیات خرید و فروشتان فکر کرده‌اید؟ این در حالی است که تمام این اتفاق‌ها تنها در بستر یک شبکه اجتماعی رخ می‌دهد! کُمُدا با جامعه 1 میلیونی خانم‌هایی که در آن فعالیت می‌کند به تازگی امکانی به اسم فیل (Feel) را اضافه کرده که می‌توانید در آن به دور از فضای خرید و فروش با یکدیگر تعامل و ارتباط دوستانه داشته باشید.

همه جای ایران کمداست:

در حال حاضر 1میلیون خانم ایرانی از ۱۲۰شهر ایران در کمدا فعالیت دارند که موفق به درآمدزایی خوبی از طریق این اپلیکیشن شده‌اند و همچنین دوستی‌ها، انتقال تجربه‌ها و تعاملات انسانی زیادی را در کنار خرید و فروش‌ها توانسته‌اند رقم بزنند.

عضویت در شبکه‌ اجتماعی کُمُدا:

اگر اندرویدی هستید؛ با دانلود شبکه اجتماعی کمدا از گوگل پلی و یا کافه بازار می‌توانید به راحتی عضوی از خانواده یک میلیونی آن باشید و البته که این فرصت از آیفونی‌ها هم گرفته نشده و می‌توان از نسخه وب یا اپ استورهای ایرانی دانلود کنید.

برای آشنایی بیشتر به اینستاگرام شبکه اجتماعی کمدا به نشانی https://instagram.com/komodaa سر بزنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

درباره admin

دوباره چک کن

پای تبلیغات به سرویس ویدیویی اینستاگرام باز شد

فیس بوک تبلیغات را برای کاربران جهانی سرویس Reels اینستاگرام راه اندازی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *