یکشنبه 31 تیر 1403

کسب و کار

با ست‌های اداری به شرکت خود هویت ببخشید

امروزه اغلب مدیران شرکت‌ها به دنبال هویت و اصالت برای کسب و کار خود هستند. این اصالت و برندسازی با ایجاد یک هویت بصری باکیفیت به دست می‌آید. یک هویت بصری ایده‌آل باعث می‌شود، شرکت‌ها حرفه‌ای‌تر، جدی‌تر و معتبرتر به نظر برسند. بخشی از هویت بصری شرکت‌ها وابسته به «ست اداری» آن‌هاست.

بیشتر بخوانید »

دستاوردهای بزرگ در سال دشوار و توسعه بر مبنای رایانش ابری در 1400

روز گذشته، مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت همکاران سیستم برگزار شد فرید فولادی، مدیرعامل همکاران سیستم در گزارش خود به سهام‌داران با اشاره به سال 99 و موقعیت‌های دشواری که به‌دلیل پاندمی و شرایط اقتصادی وجود داشت، گفت: «براساس اصول و ارزش‌های همکاران سیستم، با شروع پاندمی، مراقبت از سلامتی پرسنل، مشتریان و شرکای تجاری، در کنار پایداری کسب‌وکار شرکت و مشتریان، اولویت و مبنای کارهای ما قرار گرفت.»

بیشتر بخوانید »

نقش لجستیک در تجارت الکترونیک

در دنیای امروز شاهد پیشرفت روزافزون تجارت و خدمات الکترونیک هستیم افزایش فروش آنلاین و رونق کسب و کارهای اینترنتی خود گواهی بر این امر مهم هست یکی مهم ترین امور تجارت الکترونیک بحث سیستم های انبارداری و ارسال محصولات فروشگاه های الکترونیک هست که اصطلاحا لجستیک نامیده می شد در این متن سعی داریم به اهمیت سیستم لجستیک در تجارت الکترونیک اشاره کنیم.

بیشتر بخوانید »

کارآفرینی که نصف درآمد خود را صرف تبلیغات می‌کند

یک کارآفرین در استان قزوین با بیان اینکه بازاریابی و فروش بسیار مهم است و فردی متخصص می‌خواهد، گفت: بنده به هیچ عنوان در بازاریابی و فروش دخالت نمی‌کنم و این عرصه را به یکی از متخصصان امر سپرده‌ام؛ نصف درآمد خود را برای تبلیغات هزینه می‌کنیم و مشتری‌مداری را سرلوحه امور خود قرار داده‌ایم.

بیشتر بخوانید »

کسب و کارهای الکترونیکی پتانسیل ویژه‌ای برای نوآوری و تطبیق‌پذیری دارند

مدیر پردیس ICT پارک علم و فناوری خراسان گفت: کسب و کارهای الکترونیکی به عنوان سبک جدیدی از کسب و کار، به شدت پتانسیل ویژه‌ای برای نوآوری، تطبیق‌پذیری و اصلاح‌پذیری در شرایط عدم قطعیت دارند.

بیشتر بخوانید »

چرا نباید از شکست در کارآفرینی بترسیم؟

انجمن‌های علمی دانشگاه‌های استان تهران به مناسبت دهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ایران، با همکاری یکدیگر وبینار تخصصی در زمینه کارآفرینی با عنوان «چرا نباید از شکست در کارآفرینی بترسیم؟» را برگزار می‌کنند.

بیشتر بخوانید »

موفقیت پس از خواندن این کتابها!

به گزارش ایسنا بنابر اعلام بامبو ، موفقیت و ثروت برای بسیاری از افراد آرزویی دست نیافتنی است اما با قدم گذاشتن در مسیر درست آسان و ساده خواهد شد. در این مطلب بهترین کتاب‌های موفقیت و ثروت را معرفی می کنیم که می‌توانند به شما در این مسیر ثروتمند شدن کمک بسیار زیادی کنند.

بیشتر بخوانید »