پنج‌شنبه 10 خرداد 1403

استارت آپ های حوزه فین تک حمایت میشن!

پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی فراخوانی در زمینه جذب ایده ها و استارت آپهای حوزه بورس، بانک و بیمه منتشر کرد.

 به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، یک شتابدهنده تخصصی در این پارک علم و فناوری، برای توسعه بازارهای مالی کشور، اکوسیستمی فراهم آورده است تا استارت‌آپ‌ها، منتورها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی و سرمایه‌گذاران گرد هم آیند و با هم‌افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها ایجاد کند.

این شتابدهنده اولین فراخوان جذب ایده‌ها واستارتاپ‌های فین تک در حوزه بورس، بانک و بیمه خود را اعلام کرده و متقاضیان تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مهلت دارند طرح‌های خود را ارسال کنند.

همچنین این شتابدهنده در بخش‌های وام دادن، بانکداری، مشاوره مالی، امور بیمه، سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، تسهیل معاملات در بازار سرمایه، انتقال پول و ارزهای رمزگذاری شده فعالیت می‌کند.

کارگزاری‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، صرافی، لیزینگ، مشاوره سرمایه گذاری، رتبه بندی و سبدگردانی از جمله صنایع مختلف مالی هستند که با این شتابدهنده همکاری می‌کنند.

وبسایت استاد منوچهرزاده

درباره admin

دوباره چک کن

چگونه مدیر محصول موفقی شویم؟

انجمن های علمی مدیریت دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علامه‌طباطبایی، خوارزمی و اصفهان و انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر یزد و اهواز وبینار «چگونه مدیر محصول موفقی شویم؟» را برگزار می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *